OFERTA HOLIDAY PARK&RESORT DLA CZŁONKÓW NSZZ SOLIDARNOŚĆ 80!


Szanowni Państwo,


We współpracy Regionu Mazowieckiego NSZZ Solidarność 80 z HOLIDAY PARK&RESORT mamy dla wszystkich członków NSZZ Solidarność 80 oferty wakacyjne w specjalnych cenach!

Serdecznie zapraszamy, do skorzystania z rabatu 70% na luksusowe pobyty w Resortach sieci Holiday Park & Resort.
Nadmorskie Resorty 6 lokalizacjach: Rowy, Pobierowo, Kołobrzeg, Mielno, Ustronie Morskie, Niechorze.
Resort górski – NOWOŚĆ - Uzdrowisko Cieplice Zdrój (otwarcie wrzesień 2022 r.)


LINK DO ZAKUPU VOUCHERÓW MOŻNA UZYSKAĆ JEDYNIE PRZEZ KONTAKT Z BIUREM REGIONU MAZOWIECKIEGO NSZZ SOLIDARNOŚĆ 80.

Otrzymany link można udostępnić Rodzinie i najbliższym, ale bez publikacji w mediach społecznościowych o dostępie publicznym (!).

Link, przekieruje Państwa na stronę HOLIDAY PARK & RESORT, gdzie każdy indywidualnie może zapoznać się ze szczegółami oferty oraz dokonać zakupu vouchera.

Vouchery z rabatem do 70% obejmują tydzień pobytu 7 dni, 6 noclegów w wybranym przez Państwa Resorcie.
 Za symboliczne kwoty mogą Państwo zakupić dowolną ilość voucherów!

- 649 zł brutto za TYDZIEŃ pobytu w apartamencie do 4 osób*(2+2)
- 799 zł brutto za TYDZIEŃ pobytu w domku nadmorskim LUB górskim do 9 osób*(6+3)

*tydzień pobytu - 7 dni, 6 noclegów w: apartament do 4 os (2+2dzieci lub 3 dorosłych) / domek do 9 os (6+3dzieci) / podana cena za pobyt – nie za osobę.
* NOWOŚĆ – jest możliwość podziału vouchera na dwa pobyty 3+3 dni ( obie rezerwacje w tym samym roku kalendarzowym)

Czas na zrealizowanie voucherów to 4 lata w każdym dostępnym resorcie! - TAKA OFERTA JEST TYLKO DO KOŃCA SIERPNIA 2022! PO TYM TERMINIE VOUCHERY BĘDĄ WAŻNE 2 LATA!

Każda osoba chcąca kupić pobyt dokonuje indywidualnej płatności za określoną liczbę voucherów poprzez dedykowany link wygenerowany dla SOLIDARNOŚĆ 80.   Po dokonaniu płatności kupujący otrzymuje elektroniczny kod uprawniający do rezerwacji pobytu na skrzynkę mailową po zakończeniu akcji dla organizacji Lub do 48H po kontakcie z opiekunem oferty. Osoba, która zakupiła voucher rezerwuje indywidualnie pobyt w wybranym dla siebie resorcie, w dogodnym dla siebie terminie, niezależnie od pozostałych kupujących w ciągu 4 lat od daty zakupu - OD WRZEŚNIA 2022 W CIĄGU 2 LAT OD DATY ZAKUPU.


Wirtualny Spacer po naszych Resortach :
https://holidaypark.pl/galeria/spacery/

Galeria zdjęć w naszych resortów:
https://holidaypark.pl/galeria/zdjecia/


Terminy w jakich można realizować pobyty w 6 resortach nad morzem: od 1 kwietnia do 14 czerwca oraz cały wrzesień i październik we wszystkich 6ciu Resortach (z wyłączeniem Majówki, Wielkanocy oraz Bożego Ciała).
Dwa Resorty czynne w sezonie jesienno- zimowym - Rowy oraz Pobierowo (od 1.11 do 30/31.03 -apartamenty ogrzewane na gaz) 
Terminy w jakich można zrealizować pobyty w uzdrowisku Cieplice Zdrój to: od 1 września do 20 grudnia oraz od 1 marca do 14 czerwca (z wyłączeniem Majówki, Wielkanocy oraz Bożego Ciała, sezonu wysokiego.)

NOWOŚĆ Resort w górach: We wrześniu 2022 roku otwieramy pierwszy górski resort, w Karkonoszach, w miejscowości Cieplice Zdrój.
Uzdrowisko Cieplice Zdrój – Aktualnie oddane do rezerwacji 77 domków, kolejne 155 w budowie! Dostępne już wkrótce ! Docelowo 450 domków.

Voucher górski ważny jest tylko w Uzdrowisku Cieplice Zdrój w górach- Karkonosze – atrakcje idealne na sezon zimowy - wyciągi narciarskie Karpacz i Szklarska Poręba w bliskiej okolicy.
Zacznij z nami SEZON ZIMA 2022/23!

plakat_hurt-page-001.jpg